Lietuvos socialinių tyrimų centras
   
   
LT EN
 
Į PRADINĮ KONTAKTAI
Home Contact
 
   
Lietuvos socialinių tyrimų centras
     
 
ETNINIŲ TYRIMŲ INSTITUTAS
Vardas, pavardė, mokslinis laipsnis Telefonas Elektroninis paštas
Vadovas
Vyriaus. m. d., dr. Andrius Marcinkevičius
(8 5) 272 2063 andrius@ces.lt
Vyresn. m. d., dr. Monika Frejutė Rakauskienė (8 5) 272 2063 monika@ces.lt
Vyresn. m. d., dr. Kristina Šliavaitė (8 5) 272 2063 kristina@ces.lt
Vyresn. m. d., dr. Karolis Žibas (8 5) 272 2063 karolis@ces.lt
Mokslo d., dr. Vita Kontvainė (8 5) 272 2063 vita@ces.lt
Mokslo d., dr. Vilana Pilinkaitė Sotirovič (8 5) 272 2063 ces@ces.lt
Jaun. m. d., dr. Giedrė Blažytė (8 5) 272 2063 blazytegiedre@gmail.com
Jaun. m. d., dokt. Karolis Dambrauskas (8 5) 272 2063 dambrauskas@ces.lt
Janina Koliato (8 5) 272 2063 janina@ces.lt
Vyresn. m. d. Neringa Klumbytė (pagal projektą) - klumbyn@miamioh.edu
 
     
 
  
Valstybinis mokslinių tyrimų institutas Lietuvos socialinių tyrimų centras
A.Goštauto g. 9, LT-01108 Vilnius. Biudžetinė įstaiga, kodas 302470037
PVM kodas 100005115913
Tel.: (8 5) 211 3774, mob. tel.: (8 652) 10 882, faks.: (8 5) 275 4896
El.p.: institutas@lstc.lt
State scientific research institute Lithuanian Social Research Centre
A. Gostauto st. 9, LT-01108 Vilnius, Lithuania
Phone: +370 5 211 3774, mob. phone: +370 652 10 882, fax: +370 5 275 4896
E-mail: institutas@lstc.lt