Kviečiame studijuoti sociologijos mokslo krypties doktorantūros studijose!

Esate baigę magistrantūros studijas, neabejingi socialinėms problemoms, turite idėjų ir ieškote erdvės, kur galėtumėte savo idėjas patikrinti moksliniais metodais bei daryti socialinį ir ekonominį poveikį visuomenei? O gal tikitės pagilinti žinias sociologijos srityje? Kviečiame prisijungti prie LSMC Sociologijos instituto mokslo bendruomenės studijuojant sociologijos mokslo krypties doktorantūros studijose!

Ko tikėtis iš doktorantūros studijų?
➢ Studijų vienoje iš pagrindinių sociologijos mokslo krypties mokslininkus ruošiančių institucijų Lietuvoje.
➢ Ketverių metų trukmės pilnai valstybės lėšomis finansuojamų studijų (įskaitant mėnesinę stipendiją).
➢ Galimybių tobulinti įgūdžius visą studijų laikotarpį bendradarbiaujant su mokslininkais bei dalyvaujant seminaruose, konferencijose ir kt.

Galimos tyrimų tematikos apima socialinės politikos, gerovės valstybės ir darbo rinkos, demografinės struktūros ir procesų, regionų socialinės ir ekonominės raidos, visuomenės raidos ir socialinės nelygybės sritis. Daugiau apie tematikas, potencialius vadovus ir kitą aktualią informaciją galite rasti čia: www.lstc.lt/priemimas; kvietimas.

Prašymai ir būtini dokumentai dalyvauti priėmimo į doktorantūrą konkurse pateikiami iki 2024 m. rugpjūčio 27 d. 16:00 val. el. paštu: moksline.sekretore@lcss.lt ar adresu: A. Goštauto g. 9, Vilnius.